Your Cart

Angajari

Angajari

Salut! Bine ai venit!

Te asteptam in echipa! Cautam colegi noi pentru urmatoarele posturi:

Responsabil Front Office

Obiectivele specifice functiei/pozitiei: - Comunica direct cu clientii in vederea servirii lor cu profesionalism, receptivitate, amabilitate, operativitate;

Responsabilitati: - Furnizeaza informatii si face recomandari catre client (front office, email, telefon) referitoare la serviciile firmei; - Emite si elibereaza documentele primare specifice vanzarii (factura, bon fiscal); - Incaseaza contravaloarea facturilor/ bonurilor fiscale emise; - Urmareste intregul flux al proceselor, pana la finalizarea comenzilor; - Urmareste stocurile de materiale necesare productiei, comanda la timp catre furnizori; - Introduce documentele primare de achizitie in sistemul informatic de gestiune; - Intocmeste evidente si rapoarte conform cerintelor postului.

Cerintele postului: - Persoana sociabila, ce interactioneaza usor cu cei din jur, orientat catre client; Abilitati excelente de comunicare si negociere; - Dorinta/ capacitatea de a invata lucruri noi (produse sau tehnici de personalizare) utile in activitatea zilnica; - Bune abilitati de comunicare scrisa si verbala in limba romana si ENGLEZA; - Cunostinte bune de utilizare PC (Microsoft Office word, excel); - Tinuta profesionala.

Conditii de munca si salarizare: - Program full-time; - Contract de munca cu durata nedeterminta; - Mediu placut, colegi prietenosi, saritori; - Pachet salarial bun, extraavantaje; Daca vrei sa faci parte din echipa, trimite cv-ul tau la adresa de mail angajari@copyprint.ro sau office@copyprint.ro si specifica postul pentru care aplici!

 Colantator Productie Publicitara (cu sau fara experienta)

Cutam tanar dinamic, cu experienta in realizarare de finisaje-colantari pe suprafete plane si curbe ( colantari auto,vitrine ,etc.)
  • Cunostinte PC
  • Atitudine pozitiva
  • Dorinta de munca

Beneficii Oferite

- Program full-time; - Contract de munca cu durata nedeterminta; - Mediu placut, colegi prietenosi, saritori; - Pachet salarial bun. Daca esti interesat, trimite cv-ul tau la adresa de mail angajari@copyprint.ro si specifica postul de care esti interesat!

Operator minilaborator foto + personalizari

Obiectivele specifice functiei/pozitiei
  • Comunica direct cu clientii in vederea servirii lor cu profesionalism, receptivitate, amabilitate, operativitate;Responsabilitati:
  • Procesare digitală a fotografiilor (minilab Fuji);
  • Scanare fotografii / filme foto;
  • Realizare fotografii “la minut”: tip carte identitate, pașaport, diplomă;
  • Realizare ștampile;
  • Personalizare (puzzle, tricouri, căni, placuțe ceramice, mousepad, etc);
  • Printare / inscripționare cd/dvd;
  • Printare/personalizare carduri PVC.
Cerintele postului: - Persoana sociabila, ce interactioneaza usor cu cei din jur, orientat catre client; Abilitati excelente de comunicare si negociere; - Dorinta/ capacitatea de a invata lucruri noi (produse sau tehnici de personalizare) utile in activitatea zilnica; - Bune abilitati de comunicare scrisa si verbala in limba romana; cunoasterea limbii engleze, nivel mediu, ar reprezenta un avantaj; - Cunostinte bune de utilizare PC (Photoshop, Corel); experienta in printare ar reprezenta un avantaj. - Tinuta profesionala. Conditii de munca si salarizare - Program full-time; - Contract de munca cu durata nedeterminta; - Mediu placut, colegi prietenosi, saritori; - Pachet salarial bun. Daca esti interesat, trimite cv-ul tau la adresa de mail angajari@copyprint.ro si specifica postul de care esti interesat!

Operator Print

Candidatul ideal

-Persoana dinamica si organizata, serioasa si responsabila; - Abilitati de lucru in echipa; - Limba engleza – nivel mediu - Studii medii; - Cunosterea programelor: Corel Draw, Adobe PhotoShop, Adobe Ilustrator, Microsoft Office; - Cunoasterea modalitatii de utilizare a aparaturii specifice unui copy center reprezinta un avantaj (copiator, masini de indosariat, masini de laminat, ghilotina);

Descrierea jobului

Operator copy-center (copiere, indosariere, laminare, etc); -Executarea de printuri digitale si operatiuni de finisare -Verificarea machetei grafice si pregatirea pentru print. -Comunicarea cu clientul final- detalii lucrare(termene de livrare, pret, etc). -Vanzator produse papetarie; -Raspunde de buna depozitare a marfurilor in magazin

Agent de vanzari:

Responsabilitati:

Prospectarea pietei pentru marirea portofoliului de clienti Urmarirea trendului pietei Intocmirea de rapoarte specifice activitatii Negociere cu clientii Mentinerea relatiei cu clientii Promovarea produselor noi ale companiei, a ofertelor speciale etc.

Cerinte

Studii superioare de natura tehnica si experienta in vanzari reprezinta un avantaj. Capacitate de organizare si planificare Persoana dinamica Disponibilitate pentru deplasari in tara (ocazional) Persoana pregatia pentru lucrul sub presiune si rezistenta la stres Cunostinte bune de operare in Microsoft Office Aptitudini de comunicare verbala intr-o limba straina Bune abilitati de comunicare si interrelationare. Beneficii Oferite

- Program full-time; - Contract de munca cu durata nedeterminta; - Mediu placut, colegi prietenosi, saritori; - Pachet salarial bun. Daca esti interesat, trimite cv-ul tau la adresa de mail angajari@copyprint.ro si specifica postul de care esti interesat!

Mai avem nevoie de oameni pregatiti sa faca fata provocarilor pe urmatoarele posturi:

  • Agent de vanzari cu experienta in domeniul vanzarilor de consumabile imprimante!
Abia asteptam sa fim colegi!

Atentionare